Menu

Pomysły na wieczory Kawalerskie oaz Panieńskie

Blog opisuje różnego rodzaju pomysły na ten wyjątkowy wieczór

Jak zorganizować wieczór panieński w domu

dreamnight.pl

Zastanawialiście się kiedyś jak zająć się organizacją wieczoru panieńskiego albo kawalerskiego w domu?

Wieczór panieński zabawy, konkursy

Gry Planszowe lub wyzwania

Po pierwsze możemy zacząć od gry przy albo i bez alkoholu. Gry planszowe są już teraz tak daleko rozwiniętą rozrwyką, że sam dodatek do bardziej zaawansowanej gry potrafi kosztować kilkaset zł. Zarówno do tych długich rozrwek które potrafią trwać kilka godzin jak i króciótkich półgodzinnych polecamy zaopatrzyć się w napoje ;) i przekąski.

Po drugie, gra w wyzwania. Nic innego jak zadawanie sobie trudnych, krępujących nas pytań. Do zabawy wystarczy butelka po wypitym piwie.

 

Aresztowanie Panny Młodej

Ta świetna atrakcja polega na zorganizowaniu atrapy która ma na celu wkręcenie Panny Młodej. Generalnie rzecz biorąc, agencje odpowiadją za załatwienie dwóch odpowiednio zbudowanych mężczyzn którzy odegrają rolę w celu rozrywkowego, profesjonalnego przejęcia Pani narzeczonej. Zapewniam Was, że takie rozwiązanie jest jedną z najlepszych atrakcji jakie możemy zrealizować dla naszej  oblubienicy. Wybranka będzie musiała nie tylko podjąć się wyzwania zapanowania nad adrenaliną ale również przejechania się z Panami.

Pokaz tańca brzucha, barman, mistrz kuchni

Do domu można również zamówić barmana, mistrza kuchni a nawet kogoś kto zatańczy z Wami flamenco! Oprócz tego nie można również nie wspomnieć o tradycyjnej atrakcji tancerza erotycznego. Odnośnie wieczorów panieński, istnieje sporo forum na których można znaleźć odpowiedniego striptizera albo np. nauczyciela tańca flamenco który nauczy nas odpowiednich ruchów :) 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Klient] 95.48.6.*

    Korzystałem z organizacji imprezy przez agencję Dream Night we Wrocławiu. Niestety oferta jaką złożyło biuro była bez pokrycia... Tancerka się spóźniła, miała być na imprezie 40 min a faktycznie była dokładnie 18 min!!! Z czego jakieś 5 min się przebierała, tyle pieniędzy za marne 13 min tańca to jakieś nieporozumienie. Podejście organizatorów... masakra, oczywiście jak przyjdzie co do czego to nikt nie odbiera telefonów. Na moje niezadowolenie co do czasu imprezy odpowiedzieli że wszystko było zgodne z planem... Nie polecam!!!!

© Pomysły na wieczory Kawalerskie oaz Panieńskie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci